5-02-20
Powiat chojnicki. Fragment ulicy wyłączony z ruchu do 29 maja
Część Al. Brzozowej w Chojnicach od dzisiaj nieprzejezdna

Jak informowaliśmy kilka dni temu, od środy (5.02.) zamknięta jest część ul. Al. Brzozowa. Ma to związek z budową kanalizacji deszczowej w tej części miasta.


Mapka sugerująca możliwe objazdy części Al. Brzozowej, gdzie trwa remont zamieszczona została na stronie urzędu miasta.   |  fot. UM Chojnice

Prace zaczynają się od ul. Parkowej (przy parku Tysiąclecia) i wiodą, poprzez skrzyżowanie z ul. Angowicką, w stronę ul. Dworcowej. W związku z tym we wspominanym rejonie kierowcy winni pamiętać o objazdach i zwracać uwagę na znaki informujące o zmianie w organizacji ruchu.

Al. Brzozowa będzie nieprzejezdna od dziś (5.02.) do 29.05.2020 r. Osobą odpowiedzialną za prowadzenie robót na zamkniętych odcinkach dróg powiatowych będzie Monika Szczepańska, tel. 608 047 951 z firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Instal Sp. z o.o. oraz Józef Zakrzewski, tel. 504 081 022 z Firmy Marbruk Sp. z o.o. Sp.k.

Anna Zajkowska

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.