28-10-19
Gm. Czersk. Wiceburmistrz wyjaśnia
Czy w projekcie budżetu gminy Czersk
znajdą się pieniądze na imprezę SUPER DRWAL?

Wkrótce zostanie przedstawiony przez burmistrza projekt budżetu gminy Czersk na 2020 rok. Zapytaliśmy wiceburmistrz Bogumiłę Ropińską o kwestię organizacji imprezy SUPER DRWAL w Czersku w roku 2020.

Przypomnijmy, zgodnie deklaracją wiceburmistrz z lipca br. dotyczącą zapowiedzi podejmowania prób znalezienia kompromisowego miejsca dla tej imprezy w przyszłych latach (przy okazji odniesienia się do artykułu w sprawie braku imprezy właśnie w 2019 roku – zobacz TUTAJ) zapytaliśmy o zapisy w tej materii w projekcie budżetu na 2020 rok. Chcieliśmy się dowiedzieć czy znajdzie się pozycja np. 10 tys. zł (tak jak poprzednio) na organizację Super Drwala w Czersku?

„Organizacja wszystkich imprez w przyszłym roku zostanie przekazana do Gminnego Centrum Kultury.  Środki na ich organizację ujęte będą w jednej dotacji celowej, dlatego w budżecie nie znajdzie się kwota  dedykowana organizacji Super Drwala. Decyzję co  do współorganizacji  i ewentualnego  uzgodnienia miejsca imprezy podejmie pani dyrektor, oczywiście z pominięciem stadionu miejskiego”. – odpowiada wiceburmistrz Bogumiła Ropińska.

(red)

Zobacz również relacje i fotorelacje z ubiegłorocznej imprezy SUPER DRWAL w CZERSKU
TUTAJ (ZDJĘCIA) oraz
TUTAJ (ZDJĘCIA)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.