4-03-20
Gm. Czersk. Naczelnik przeprasza
Czytelniczka: Zastawiony wyjazd

Wczoraj (4.03) wieczorem czytelniczka z Rytla przysłała do redakcji list wraz ze zdjęciami (poniżej). Poprosiliśmy czerski magistrat o odniesienie się do zawartych w nim kwestii (publikujemy).

 

„Prace na ul Jatowskiej w Rytlu

 

Dobry wieczór. Dzisiaj rozpoczęły się prace drogowe w Rytlu na ul. Jatowskiej. Nie było żadnych informacji o utrudnieniach . Przed wyjazdem do pracy zauważyłam, że mam zastawiony wyjazd ponadto był zdemontowany chodnik ale krawężnik to już nie. Interweniowałam w UG w Czersku. Wyjeżdżając zapytałam pracowników czy to zniknie z wjazdu. Miejsca obok jest dosyć. Odpowiedź pracowników, że tak. Wracam przed chwilą z pracy i taki widok zastałam. Załączam zdjęcia. Gdyby coś się w nocy stało żadne służby do mnie na posesję nie wjadą!”

- Firmie, która wykonuje remont ulicy Jatowskiej w Rytlu, została zwrócona uwaga, aby podobne sytuacje z zastawianiem wjazdów na posesje nie miały miejsca w przyszłości. Ponadto Wykonawca robót jest zobowiązany do informowania mieszkańców z odpowiednim wyprzedzeniem o możliwych utrudnieniach. W imieniu Wykonawcy przepraszam czytelniczkę za zaistniałą sytuację – mówi Przemysław Bloch, naczelnik Wydziału Inwestycji i Infrastruktury w Urzędzie Miejskim w Czersku.

(red)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.