4-12-20
Czersk. Do sprawy odnosi się naczelnik
Czytelnik – na chodnikach jest ślisko

Dziś (4.12) rano otrzymaliśmy sygnał od mieszkańca, który informował, że jest ślisko na chodnikach w Czersku - przy ul. Gen. Hallera oraz na targowisku, a także na Placu Ostrowskiego i pasażu w kierunku ul. Kościuszki oraz ul. Kościuszki i Starogardzkiej.

Mieszkaniec prosił o interwencję, przekazaliśmy więc sygnał do burmistrza Czerska. Przy okazji poprosiliśmy o informację dotyczącą częstotliwości posypywania w/w ciągów dla pieszych – od wczorajszego popołudnia.

Do sprawy odnosi się naczelnik Przemysław Bloch:
„W dniu wczorajszym nie występowała konieczność posypywania i odśnieżania chodników mieszanką solno-piaskową (pokrywa śnieżna była cienka ok. 5 mm grubości). Natomiast zlecono firmom zajmującym się zimowym utrzymaniem posypywanie dróg gminnych. Dzisiaj zlecono  posypywanie chodników w centrum Czerska z uwagi na występującą odwilż i mżawkę co powoduje, że występują lokalne miejsca, gdzie jest ślisko.” - informuje Przemysław Bloch, naczelnik wydziału Inwestycji i Infrastruktury Urzędu Miejskiego w Czersku.

(red)

 


„W dniu wczorajszym nie występowała konieczność posypywania i odśnieżania chodników mieszanką solno-piaskową (pokrywa śnieżna była cienka ok. 5 mm grubości) - informuje naczelnik Przemysław Bloch. Na zdjęciu wejście na Plac Ostrowskiego w Czersku - czwartek ok. godz. 15.

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.