10-04-19
Gm. Czersk. „Po chwili nad brzeg jeziora dotarła policja”
Czytelnik pyta o akcję nad jeziorem

Nasz czytelnik informuje, że był świadkiem, jak w minioną niedzielę dokonywano połowu ryb z pontonu na jeziorze Świdno. Mężczyzna zauważa, że taki połów jest obecnie zabroniony.

- Widziałem mężczyzn łowiących z pontonu. Po chwili nad brzeg jeziora dotarła policja. Radiowóz jechał blisko brzegu w kierunku drogi prowadzącej do Dąbek. W tym czasie ludzie z pontonu zaczęli szybko płynąć do brzegu. Ciekawe jak zakończyła się akcja? – pyta nasz czytelnik, dodając iż jest zapalonym wędkarzem, oburzonym tak jak inni jego koledzy, nielegalnym połowem ryb.

Poprosiliśmy więc policję o informację w sprawie akcji nad jeziorem Świdno w gm. Czersk. Okazuje się, że wspomni mężczyźni po dotarciu na brzeg wyjaśnili stróżom prawa, że właśnie próbowali ponton, w którym jak się okazało nie było ani wędek, ani ryb.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.