2-05-21
Czersk. WIDEO
Dawid Skajewski: Warto wybaczać.
Kolejny utwór – posłuchaj


Pochodzący z Czerska Dawid Skajewski (Skaja) przygotował kolejną piosenkę – „Wybaczam”. - Jest to utwór który opisuje moje wydarzenia po wyjeździe do Niemiec. I opisuje jak wielką wartość ma przebaczenie – pisze Dawid (na zdjęciu).


- "Ludzie pod wpływem emocji podejmują różne decyzję, dokonują różnych rzeczy.  Niektórzy podejmują decyzję która odmienia ich życie na zawsze. Niektórzy popełniają kolejne błędy, niekiedy wyciągając przez nie wiele wniosków. Niektórzy tworzą różne dzieła, muzyczne, plastyczne, piszą wiersze czy książki. Pod wpływem emocji zdarza się że możemy popełnić największy błąd w swoim życiu, ale zdarza się także że możemy podjąć decyzję która odmieni nasze życie na lepsze.  Życie jest nieprzewidywalne i lubi zaskakiwać nas w najmniej oczekiwanym momencie. Niektórzy ludzie odcinają się od innych, twierdząc że tak będzie najlepiej.  Niektórzy tracą wiarę w to że można wiele spraw naprawić. Niektórzy są przepełnieni złością na wszystko i wszystkich w około, nie widząc własnych wad. Ale co tak naprawdę jest nam pisane? Tego nie wie nikt. Uważam że prawdziwą dojrzałość człowiek osiąga wtedy, kiedy nauczy się wybaczać innym ich błędy, ich dokonania względem naszej osoby.  Ktoś może nienawidzić, ktoś zwyczajnie mógł się zawieźć. Ktoś mógł cierpieć, ktoś mógł być bezradny wobec sytuacji w domu, związku, rodzinie, znajomych. Ale czy jest sens tak naprawdę żyć że świadomością, że gdzieś tam w środku żywimy do kogoś urazę? Uważam że czas na zmiany. A zmianę najlepiej zacząć od samego siebie.
A co ja robię pod wpływem emocji? Siadam do zeszytu, laptopa, telefonu i zaczynam pisać. Gdyż dzięki temu, mogę przekazać to co czuje, co we mnie siedzi, co mnie boli. Zachęcam wszystkich do przesłuchania tego utworu, może ktoś znajdzie tu coś dla siebie. A na koniec, życzę wszystkim jak najmniej stresów w waszym życiu i żyjcie tak abyście niczego nie żałowali!”
- pisze Dawid Skajewski.

Link do piosenki: https://youtu.be/x7RtU3Wrr0Q

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.