6-01-20
Powiat chojnicki. Debiutancka powieść czerszczanina
Spotkanie z Jakubem Przytarskim,
autorem „#Ery Tindera”

#Era Tindera” to debiutancka powieść Jakuba Przytarskiego. W piątek 17 stycznia w Czytelni MBP w Chojnicach o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie z autorem, które organizuje Księgarnia Między Kartkami.


#EraTindera to powieść obyczajowa, która stanowi debiut literacki Jakuba Przytarskiego. Opisano w niej postawy i emocje obecnych 20- i 30-latków, którzy coraz chętniej korzystają z aplikacji randkowych.   |  fot. Jakub Przytarski

Jakub Przytarski, urodzony w 1989 roku, pochodzi z Czerska, a obecnie mieszka w Gdańsku. Jest absolwentem studiów matematycznych na Politechnice Gdańskiej i ekonomicznych na Wyższej Szkole Bankowej. Pracuje jako analityk, a niedawno odkrył, że pasjonuje go pisanie. „#Era Tindera” to książka dotycząca relacji damsko - męskich w dobie internetu, pokazująca świat portali randkowych, Instagrama i Tindera.

Streszczenie wydawcy Novae Res: "To nie jest kolejna cukierkowa historia miłosna. To brutalne rozliczenie hedonistycznego pokolenia instant, które gdzieś w odmętach wirtualnej rzeczywistości zagubiło sens nawiązywania trwałych relacji z drugim człowiekiem. Ona jest 23-letnią studentką, która próbuje zagoić rany po ostatnim nieudanym związku. On jest 28-letnim mężczyzną, który od lat jest zamknięty emocjonalnie dla nowo poznanych kobiet. Czy pod sztandarem tinderowej rozpusty i instagramowej atencji jest szansa na znalezienie wartościowej relacji, która nie będzie oparta wyłącznie na powierzchownych uczuciach, tak powszechnych w dobie portali randkowych? Odpowiedź nie jest tak banalna, jak myślisz…"

MBP (red.)

Zobacz wywiad z Jakubem Przytarskim (na zdjęciu) – TUTAJ 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.