23-05-21
Gm. Czersk. Zawodnicy strzelili 9 goli
DERBY GMINY DLA OLIMPII CZERSK

W sobotę 22 maja na miejskim stadionie w ramach rozgrywek B-klasy odbyły się derby gminy pomiędzy Olimpią Czersk, a Zielonymi Łąg. Czerszczanie od pierwszej minuty przydusili i atakowali, natomiast goście z Łęga próbowali odpierać ataki gospodarzy.

Kiedy koniczynki - łężanie wydawałoby się, że kontrolują mecz. To właśnie Olimpia oddaje trzy strzały i zdobywa po nich bramki. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 3:0.

W części spotkania wydaje się, że usatysfakcjonowani zawodnicy Olimpii oddali pole gościom, jednak dochodzi do kontry i błędu zawodnika z Łęga i... jest już 4:0. Trener Zielonych Łąg (Zbigniew Biesek) robi zmiany co działa pozytywnie. Zawodnicy koniczynek strzelają dwie bramki i robi się ciekawie, jest 4:2. Po kolejnych błędach w obronie łężanie tracą następne dwie bramki i robi się wynik hokejowy 6:2.
Jeszcze szybka kontra i po tej akcji Zieloni Łąg ustalają ostateczny wynik meczu wykorzystując karnego – derby . Derby kończą się 6:3 dla Olimpii Czersk.