10-01-19
Powiat chojnicki. Do 20 stycznia można zgłaszać kandydatów
Dla kogo Dokonania Roku za 2018 rok?

Organizatorzy mają swoją typy, analizują co wydarzyło się w zeszłym roku w powiecie chojnickim, ale jak mówi Roman Guzelak z Promocji Regionu Chojnickiego, mile widziane są podpowiedzi ze strony mieszkańców, by nikogo i niczego ważnego nie pominąć.


Podsumowanie 2018 roku w powiecie chojnickim zaplanowano na 1 marca.   |  fot. arch.

Za nami 2018 rok. Najważniejsze inwestycje i wydarzenia czy największe sukcesy mieszkańców w różnych dziedzinach chce podsumować – jak co roku – Promocja Regionu Chojnickiego. Stanie się to na corocznej gali Dokonania Roku. W tym roku zaplanowano tę uroczystość na 1 marca w Chojnickim Centrum Kultury.

Natomiast do 20 stycznia można zgłaszać kandydatów do wyróżnienia statuetką Dokonania Roku. Można to zrobić osobiście, ale także poprzez e-mail do Promocji Regionu Chojnickiego. Osoby, bądź też wydarzenia można zgłaszać w kilku kategoriach: sport, impreza, kultura, nauka i edukacja, inicjatywa społeczna. Wyróżnione zostaną również osoby w kategoriach gospodarka, filantrop, osobowość.

- Dobrze byłoby, aby takie zgłoszenia, które trafią do kapituły, były wraz z uzasadnieniem – mówi Roman Guzelak z Promocji Regionu Chojnickiego. - Zależy nam przede wszystkim na tym, by nikogo, kto wykazał się fajną inicjatywą społeczną, nie pominąć.

Dla ułatwienia podajemy namiary do Promocji Regionu Chojnickiego: ul. Stary Rynek 4 Chojnice, tel. 52 397-05-97, e-mail: [email protected]

(olo)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.