26-04-20
Czersk. Dodatkowe nabożeństwa – terminy poniżej
Dodatkowe transmisje Mszy Świętych
z czerskiego kościoła również na kanale YouTube

Wszyscy trwamy w trudnym okresie epidemicznym i dla dobra nas wszystkich musimy się dostosować do obowiązujących przepisów. Pamiętajmy, że na nabożeństwach w naszym kościele mogą być obecne 83 osoby.

Inaczej też wygląda pogrzeb, gdyż nie wnosimy trumny do świątyni, a po Mszy św. pogrzebowej indywidualnie udajemy się na cmentarz, gdzie ma miejsce ostatnie pożegnanie. Pamiętajmy też o obowiązkowych maseczkach. Komunię św. w dalszym ciągu przyjmujemy na rękę. Zachęcamy do uczestniczenia we Mszy św. i innych nabożeństwach za pomocą Internetu, gdyż nie wszyscy mogą przyjść do kościoła. Umożliwiamy dodatkowe transmisje za pomocą youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=vwKVl_IXM-g&feature=youtu.be

Przypominamy też, że we wszystkie niedziele narodowej kwarantanny będą dwie dodatkowe Msze św.: o godz. 10.00 i 14.00

Kto może, z całego serca zapraszamy!

W każdej Mszy Świętej można nadal brać udział duchowo, łącząc się poprzez transmisje z naszej kamery:
www.parafia-czersk.pl/kamera.htm


Przyjęcie dzieci do Komunii Świętej

Po ogłoszeniu informacji dotyczącej powrotu dzieci do szkoły możemy podać, że przyjęcie dzieci do I. Komunii św. odbędzie się w trzecią niedzielę września, czyli 20 września o godz. 11.00.

Parafia Czersk

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.