Artykuł reklamowy
Dom Bez Kosztów
⚠️Dofinansowania do zakupu auta elektrycznego ❗️

🙋‍♂️Osoby fizyczne w ramach programu „Mój elektryk” mogą składać w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wnioski o dofinansowanie zakupu samochodów zeroemisyjnych, czyli elektrycznych i wodorowych.

💵 Kwota dotacja sięga 18 750 zł, a w przypadku rodzin wielodzietnych - nawet 27 000 zł. Już niedługo o dopłaty na takie auta będą mogli występować m.in przedsiębiorcy i samorządy.

🚘 Program NFOŚiGW „Mój elektryk” ma na celu uniknięcie zanieczyszczenia powietrza poprzez wspieranie zakupu lub leasingu nowych, ekologicznych pojazdów.

Aby uzyskać refundację, wystarczy przedstawić fakturę zakupu i przejść kilka prostych kroków w formularzu online.


📝 Zainteresowana osoba powinna jedynie przygotować wniosek o dofinansowanie i złożyć go w NFOŚiGW w wersji elektronicznej przez Generator Wniosków o Dofinansowanie (GWD) dostępny pod adresem 👉 http://gwd.nfosigw.gov.pl


Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie: www.nfosigw.gov.pl/mojelektryk
Kto zastanawia się nad autem elektrycznym❓

Jeśli zdecydujecie się na zakup to po stację ładowania- zapraszamy do nas 🙂

https://www.dombezkosztow.com/

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.