15-03-19
Czersk.  ROZPOZNAJESZ TE KOBIETY? - POINFORMUJ O TYM POLICJĘ
Dwie kobiety podczas transakcji oszukały
mieszkankę gminy Czersk na kwotę
kilkunastu tysięcy złotych

Policjanci z Komisariatu Policji w Czersku prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie oszustwa na kwotę kilkunastu tysięcy złotych na szkodę mieszkanki gm. Czersk. Związek ze sprawą mogą mieć kobiety których wizerunki publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają te osoby lub posiadają informacje na ich temat, prosimy o kontakt z Policją. Zapewniamy anonimowość.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Czersku prowadzą dochodzenie w sprawie, gdzie dwie kobiety podczas transakcji oszukały mieszkankę gminy Czersk na  kwotę kilkunastu tysięcy złotych. 

Do przestępstwa doszło w dniu 18 stycznia 2019 roku.

Związek ze sprawą mogą mieć dwie kobiety których wizerunek publikujemy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby ze zdjęć lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem  Policji w Czersku lub Komenda Powiatową Policji w Chojnicach. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr (52) 395 62 62, (52) 395 61 05 zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres : [email protected]

KPP Chojnice

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.