13-08-20
Powiat chojnicki. Dyrektor Domozych sam na pokładzie
Dyrektor z chojnickiego ratusza pracuje
sam - wkrótce wyniki testów na obecność koronawirusa


- Dzisiaj wróciłem z urlopu i okazało się, że jedna z pań z mojego wydziału jest objęta kwarantanną. Pozostałe dwie, jako mające z nią kontakt, pracują zdalnie. Kolejny pracownik jest na urlopie. Tak się złożyło, że jestem sam – opowiadał wczoraj Jacek Domozych, dyrektor wydziału budowlano - inwestycyjnego chojnickiego ratusza. |  fot. A. Zajkowska

Całe zamieszanie w wydziale budowlano-inwestycyjnym w Urzędzie Miasta w Chojnicach, wzięło się z tego, że jedna z jego pracownic w sobotę (8.08.) brała udział w chrzcinach, gdzie była osoba zarażona COVID-19. Decyzją sanepidu, kobieta została oddelegowana na dwutygodniową kwarantannę.

Dwie jej koleżanki z pracy, jako kolejne osoby z kontaktu, musiały przejść na pracę zdalną. - Obecnie tu, w ratuszu, pracuję sam. Tak sytuacja będzie wyglądała dopóki panie nie otrzymają wyników na obecność koronawirusa, które będą negatywne. Te mają przyjść w poniedziałek, albo we wtorek - wyjaśnia dyrektor wydziału Jacek Domozych.

Anna Zajkowska

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.