5-02-19
Gm. Czersk. ZDJĘCIA, WIDEO
Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu w Łęgu

Dzień Babci i Dziadka to ważne wydarzenie w życiu każdego przedszkolaka. Dlatego dnia 25 stycznia wychowankowie Przedszkola w Łęgu dziękowali swoim Babciom i Dziadkom za bezwarunkową miłość, cierpliwość, dobroć, lekcje życia i wychowania. Dzieci przedstawiły program artystyczny przygotowany specjalnie na tę niezwykłą okazję.

Po występach Kochani Goście w dowód wdzięczności otrzymali drobne prezenciki oraz szczery, ciepły niczym promień słońca uśmiech swojego wnuka. Na koniec dzieci poprosiły swoich Kochanych Dziadków do wspólnego tańca oraz do słodkiego poczęstunku. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za współpracę i pomoc w organizacji imprezy, a w szczególności Radzie Rodziców Przedszkola. Dziadkom natomiast dziękujemy za liczne przybycie, Wideo Foto-Kniter za zdjęcia i filmy z uroczystości, a Pani Dyrektor Domu Kultury za udostępnienie sali.

ZS Łąg

Zdjęcia w galerii, linki do filmów:

 

https://www.youtube.com/watch?v=hsW6TvPsA_E

https://www.youtube.com/watch?v=swegE4Ee3mk

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.