22-07-21
Gm. Czersk. ZDJĘCIA
Dzień Dziecka i Festyn Sołecki w Gotelpiu,
m.in. „Rzut Filcakiem”


W sobotnie popołudnie 17 lipca przy Szkole Podstawowej w Gotelpiu odbył się Dzień Dziecka. Pomimo Wakacji dzieci chętnie uczestniczyły w grach i zabawach, które poprowadzili Nauczyciele.

Za uczestnictwo w konkursach dzieci otrzymywały nagrody. Największą atrakcją dla najmłodszych były dmuchane zamki i trampoliny. Strażacy z OSP Czersk przygotowali pokaz udzielania pierwszej pomocy, za który bardzo dziękujemy. Był też możliwy przejazd wozem strażackim oraz bryczką. Nie zabrakło lodów, kiełbasek z grilla oraz słodkości dla wszystkich dzieci.

Po atrakcjach dla dzieci rozpoczął się Festyn Sołecki na placu OSP Gotelp. Chętne Panie z sołectwa przygotowały potrawy z owocami na konkurs kulinarny. Największym hitem wieczoru był " Rzut Filcakiem " o puchar Sołtysa, który przyciągnął wielu uczestników.

Po zakończonych konkursach była potańcówka przy DJ.

Składamy podziękowania dla wszystkich uczestników za miła zabawę oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy.

Paweł Żywicki
Sołtys Sołectwa Gotelp

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.