3-06-21
Gm. Czersk. ZDJĘCIA
Dzień Dziecka w Odrach

W tym roku Dzień Dziecka nie mógł być imprezą plenerową z udziałem rodziców z powodu pandemii koronawirusa. Organizacją święta zajęły się panie nauczycielki uczące w szkole w Odrach.

Przygotowały dla dzieci konkursy z nagrodami, zabawy i tańce, słodycze, lody, napoje i owoce.
Dzieci malowały na folii, tańczyły, ścigały się, brały udział w zabawach prowadzonych przez panie , przeciągały linę .W przerwach uzupełniały kalorie lodami, soczkami i słodyczami.
Strażacy odrowscy zaprosili dzieci na przejażdżkę prawdziwym samochodem strażackim ,w prawdziwym hełmie na głowie.

Na drugi dzień do Odrów dotarła grupa przebrana za postaci z bajek wysłana przez Centrum Kultury z Czerska. Pogoda była ładna więc zabawy przeniosły się na plac przed szkołą. Były wesołe pląsy i puszczanie baniek przez wszystkie dzieci . Każde dziecko dostało od gości wiatraczek, owoce i słodycze. Śmiechu i radości było co niemiara.

Sponsorami tego święta były: Rada Sołecka z sołtysem przeznaczając , zgodnie z przyjętym podziałem środków RS jeden tysiąc zł na ten cel, oraz Stowarzyszenie na Rzecz Szkoły w Odrach i Rozwoju Lokalnego.

(TG)
fot. SP w Odrach

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.