19-06-22
Gm. Czersk. ZDJĘCIA
Dzień Dziecka - Piknik Rodzinny w Zapędowie

Wczoraj (18.06) w Zapędowie odbył się Dzień Dziecka - Piknik Rodzinny - obok wiaty biesiadnej przy świetlicy. W programie było sporo atrakcji.

Na dzieci czekał dmuchaniec, konkursy i zabawy z nagrodami, kolorowe tatuaże, przejażdżki kucami oraz quadem, a także zabytkowym samochodem. Dzieci próbowały swoich sił również podczas trafiania wodą z węża strażackiego do celu. Nie zabrakło waty cukrowej, popcornu, kawy, herbaty, słodkich przekąsek, kiełbasek z grilla, frytek oraz napojów.Bardzo ciekawym punktem pikniku, który wzbudził duże zainteresowanie wśród dzieci i dorosłych, były pokazy strażackie w wykonaniu OSP Zapędowo. Zgromadzeni mogli zobaczyć pokaz wyciągania rannego z płonącego samochodu oraz udzielanie pierwszej pomocy.Film do obejrzenia również TUTAJOrganizatorzy i sponsorzy Dnia Dziecka w Zapędowie:

-Wodociągi Chojnice,
-Stajnia Sorpresa Wysocki Młyn,
-Sołtys i Rada Sołecka,
-GCK Czersk,
-OSP Zapędowo,
-Adam Worzała (quad),
-Daniel Wiecki (samochód zabytkowy).


Sołtys Michał Drewczyński dziękuje wszystkim organizatorom i sponsorom za wsparcie i pomoc w organizacji imprezy.

(red)


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.