Artykuł reklamowy
Dzień Dziecka z Galerią Neptun
Wyzwalamy dziecięcą radość!

Mówi się, że kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. Ta idea bardzo przypadła nam do gustu!  Dlatego tradycyjnie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka wszystkie maluchy w towarzystwie opiekunów zapraszamy do Galerii Neptun.

W sobotę 1 czerwca wspólnie z Wami postaramy się uwolnić dziecięcą radość  w jednej z dwóch stref zabaw, w której czekać będzie mnóstwo atrakcji m.in.: dmuchana zjeżdżalnia „Wiking”, bramka celnościowa, mega dart oraz dmuchany zamek. Dodatkowo dla naszych najmłodszych gości zaplanowaliśmy konkurs z nagrodami., Do wygrania będą kupony na lody do Carte d’Or Cafe, napoje Bubble Tea w Crazy Bubble, a także drobne upominki ufundowane przez sklepy: 5.10.15., Coccodrillo, Reporter Young, Smyk i Salę Zabaw Honolulu.

W tym roku Dzień Dziecka w naszym centrum będzie mieć też wymiar charytatywny. Podczas wydarzenia klienci Galerii Neptun będą mogli wspomóc podopiecznych starogardzkiego hospicjum biorąc udział w akcji „Adoptuj misia”. W sobotę kupując maskotkę na stoisku Stowarzyszenie Kociewiacy dla Hospicujm wspierasz działalność stacjonarnego i domowego hospicjum.

Dzień Dziecka w Galerii Neptun
01.06.2019 r. – sobota
Godz. 11:00 – 17:00

– strefa przy fontannie:
*mega dart,
*dmuchany zamek,
*konkursy z nagrodami

– strefa plenerowa (wejście od strony drogi wewnętrznej Pepco/Euro Apteka)
*dmuchana zjeżdżalnia „WIKING”
*bramka celnościowa
 

Galeria Handlowa Neptun
83-200 Starogard Gdański
ul. Pomorska 7

www.galeria-neptun.eu

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.