13-11-19
Czersk. Na tę uroczystość zaproszono nauczycieli
DZIEŃ SENIORA W NIEPUBLICZNYM
PRZEDSZKOLU ANIOŁA STRÓŻA W CZERSKU

Z okazji Dnia Seniora odbyło się uroczyste spotkanie przedszkolaków z seniorami z Czerska. Na tę uroczystość zaproszono nauczycieli: Irenę Pruską, Halinę Czapiewską oraz Stanisława Czapiewskiego. Seniorzy opowiadali dzieciom o swojej pracy oraz o aktywnym spędzaniu czasu na emeryturze.

Pani Irena śpiewała dzieciom piosenkę z zastosowaniem czarodziejskiej różdżki, Pani Halina recytowała wiersz o jesieni, natomiast Pan Stanisław nawiązał w swojej wypowiedzi do swojej pracy w zawodzie nauczyciela matematyki i zachęcał do nauki. Celem pogadanki było zwrócenie uwagi na zawody wykonywane uprzednio przez seniorów oraz budzenie szacunku do osób starszych.

Dyrektor Przedszkola podziękowała serdecznie seniorom za spotkanie i życzyła zdrowia i dalszej aktywności na emeryturze.

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE ANIOŁA STRÓŻA W CZERSKU

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.