11-05-20
Region. eFORUM PRZEDSIĘBIORSTW 2020 w Internecie – zapraszamy
ODDAJEMY GŁOS PRZEDSIĘBIORCOM Z POMORZA. `COVIDARNOŚĆ`, `ANTYWIRUS`

Nie musimy się spotykać w salach konferencyjnych, aby rozmawiać o tym, co jest ważne dla przedsiębiorców z Pomorza. Nie przegap eFORUM PRZEDSIĘBIORSTW 2020, które odbędzie się w internecie 13 maja, początek o godz. 11.00.

Choć jubileuszową, piętnastą edycję FORUM PRZEDSIĘBIORSTW przełożyliśmy na 15 grudnia 2020 roku, nie mogliśmy zawieść stałej publiczności konferencji, nic nie oferując w terminie, kiedy zwykle się odbywa. Właściwe wydarzenie postanowiliśmy poprzedzić dwoma internetowymi panelami pod wspólnym hasłem „ODDAJEMY GŁOS PRZEDSIĘBIORCOM Z POMORZA”, które odbędą się 13 maja. Będzie można je obejrzeć na profilach FORUM PRZEDSIĘBIORSTW w serwisach Facebook oraz YouTube.

Pierwszy panel o godz. 11.00 – „COVIDARNOŚĆ. SOLIDARNOŚĆ PRZEDSIĘBIORCÓW W CZASIE KRYZYSU” poprowadzi DAGMARA RYBICKA-GRZEBIEŃ. W kolejnym o godz. 13.00 – „ANTYWIRUS. STRATEGIA NA DZIŚ. POMORSCY PRZEDSIĘBIORCY SZCZERZE O EPIDEMII” rolę moderatora przejmie PIOTR CIECHOWICZ, wiceprezes Agencji Rozwoju Pomorza, z kolei jego rozmówcami będą przedsiębiorcy z Pomorza, którzy, zmagając się ze skutkami epidemii, podejmują codziennie konkretne decyzje biznesowe.

Mamy nadzieję, że 13 maja połączy nas przestrzeń internetu – w pełni zachowując wymuszone przez stan epidemii zasady dystansu społecznego, spotkajmy się podczas eFORUM PRZEDSIĘBIORSTW.

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCSOB17Lz8Bi5DxawN2niTQA

Forum Przedsiębiorstw

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.