8-06-20
Gm. Czersk. ZDJĘCIA
Egzaminy Maturalne 2020 w ZS w Malachinie

Absolwenci Technikum im. Augustyna Szpręgi w Malachinie 8 czerwca 2020r.  rozpoczęli egzaminy maturalne pisemnym egzaminem z języka polskiego .

Do egzaminu przystąpiło 27 absolwentów Technikum i 18 Czerskiej Szkoły Realnej. Wszyscy zdający zgodnie z zaleceniami MEN, GIS i Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, przybyli do szkoły w maseczkach, musieli zachować wymaganą odległości co najmniej 1,5 metra od siebie oraz skorzystać z urządzeń do dezynfekcji rąk,

9 czerwca będą zdawać egzamin z matematyki, 10 czerwca z języka angielskiego, 16 czerwca z biologii i WOSu, 18 czerwca z języka niemieckiego,19 czerwca z geografii, 24 czerwca z historii.

Później kolejne egzaminy tym razem zawodowe, w zawodzie technik ekonomista i informatyk, które potrwają od 23 do 29 czerwca 2020r.

Wszystkim zdającym życzymy zdrowia i pozytywnych wyników na egzaminach.

Elwira Bieszke, dyrektor ZS w Malachinie
Zdjęcia Patrycja Linda

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.