31-12-19
Gm. Czersk. Sylwester i Nowy Rok - miejski monitoring na bieżąco obserwowany, również wzmożona czujność policji
Fajerwerki – używajmy ich z głową i zgodnie z zasadami

Przypominamy, że w gminie Czersk można używać fajerwerków tylko 31 grudnia i 1 stycznia. Prosimy o zastosowanie się do tych terminów i jednocześnie o rozwagę.

Przed nami okres Sylwestra i Nowego Roku. Czas, w którym wielu z nas odpala fajerwerki. Pamiętajmy, żeby zachować maksymalny poziom bezpieczeństwa. Jeśli już decydujecie się na taką formę żegnania starego roku i witania nowego przypominamy, że sztuczne ognie można odpalać w naszej gminie jedynie 31 grudnia i 1 stycznia.

Jednocześnie apelujemy do wszystkich mieszkańców naszego samorządu oraz osób, które będą u nas spędzały najbliższe dni. Nie śmiećcie. Jeśli już wychodzicie na ulicę, plac czy w inne miejsce publiczne, pamiętajcie, że musicie po sobie posprzątać.

Dodatkowo informujemy, że przez Sylwestra i Nowy Rok miejski monitoring będzie na bieżąco obserwowany. Wzmożoną czujność zapowiada też policja.

UM Czersk

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.