29-01-20
Czersk. Relacja
Festiwal pączka w UTW w Czersku

27 stycznia w GCK odbyło się spotkanie słuchaczy UTW, w którym uczestniczyło ok. 120 osób. Bardzo miło było nam gościć Burmistrza, Przewodniczącego Rady Miejskiej, Nadl. Na-ctwa Czersk, Z-cę Nadl. N-ctwa Rytel, Dyr.Sz.P. nr 1, Dyr.GCK oraz koleżanki z KGW Klaskawa.

Na stołach postawiono talerze pełne pączków z różnym nadzieniem, faworki, krążki i małe pączki z serem upieczone przez naszych seniorów. Do tego kawa podana w nowo zakupionych przez GCK białych filiżankach  Przy scenie stół specjalny, a na nim 7 talerzy wypełnionych pączkami i faworkami z kolorowymi numerkami,  przy którym rozstrzygnie się konkurs  "Najlepszy Pączek".  Powołana 5 osobowa  komisja rozpoczęła degustację.

"Wszystkie pączki były wyśmienite" - stwierdziła przewodnicząca komisji Danuta Zielińska, ale trzeba dokonać wyboru, to trudna decyzja, uznano że najlepszy pączek upiekła Ewa Sz., wyróżnienia otrzymały Wanda B. i Teresa G.

W dowód uznania  za te wspaniałe wypieki uczestniczki otrzymały podziękowania oraz bony upominkowe.

Na scenie wystąpił zespól wokalny z Rytla, słuchaliśmy pięknych piosenek w wykonaniu Sylwii Mazur, Aleksandry Hinc, Julii Łepek oraz Wiesława Galikowskiego - dziękujemy.

Dziękujemy za liczny udział i atmosferę, takie spotkania się sprawdzają.

Poniżej nasza fotorelacja.

mat. Zarząd UTW

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.