26-06-19
Gm. Czersk. Relacja
Festyn z okazji rozpoczęcia wakacji w Mokrem

W miniony piątek (21.06.2019) przy boisku sportowym w Mokrem odbył się festyn z okazji rozpoczynających się wakacji. W imprezie wzięły udział zarówno dzieci jak i dorośli.

Mimo nie tak idealnej pogody w festynie brało udział blisko 30 dzieci, na które czekało sporo atrakcji. Można było spróbować swoich sił w różnych konkursach oraz zabawach ruchowych na świeżym powietrzu. Nie zabrakło również konkurencji, w których wraz z dziećmi rywalizowali dorośli. Na każdego z uczestników czekały upominki oraz lody ufundowane przez Sklep Spożywczy Państwa Klaman. Słodycze przekazał również sklep spożywczy "Skrzat".

Najmłodsi, dzięki Panu Zenonowi Konefce, mieli również możliwość skorzystania z przejażdżki na kucyku. Zakończeniem festynu było wspólne ognisko, gdzie wszyscy razem piekli kiełbaski.

Serdecznie podziękowania kieruję do wszystkich organizatorów, rady soleckiej, OSP Mokre oraz każdego kto przyczynił się do tego, abyśmy wspólnie mogli świętować rozpoczynające się właśnie wakacje.

Sołtys Mokrego Joanna Turzyńska

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.