Ogłoszenie
Firma Dro-Bet sp z o. o. Platynowym
sponsorem MKS Chojniczanka 1930 Chojnice


Z ogromną przyjemnością informujemy, że Firma Dro-Bet sp z oo dołączyła do grona Platynowych sponsorów MKS Chojniczanka 1930 Chojnice!

Na mocy obowiązującej umowy logotyp naszego nowego Partnera pojawi się na spodenkach meczowych pierwszej drużyny.

Dro-Bet sp z oo z siedzibą w Chojnicach jest firmą specjalizującą się w wyrobach betonowych. Na rynku funkcjonuje od 1973 roku i od tego czasu bezustannie poszerza asortyment produktów chcąc sprostać oczekiwaniom swoich klientów.

Dro-Bet sp z oo oferuje najwyższej jakości beton towarowy, a sztandarowymi wyrobami naszego Partnera są:
✅ kostka brukowa (o zróżnicowanym wzornictwie, grubości i kolorystyce),
✅ obrzeża,
✅ krawężniki,
✅ bloczki betonowe, bloczki modułowe typu LEGO, płyty drogowe,
✅ pustaki silikatowe, charakteryzujące się bardzo wysoką wytrzymałością na ściskanie - od 15 do 20 MPa oraz wysoką mrozoodpornością, izolacyjnością akustyczną i niską nasiąkliwością.
👉 W swojej ofercie Dro-Bet sp z oo posiada kilka rodzajów betonu towarowego o różnych klasach – beton konstrukcyjny, drogowo-mostowy, posadzkowy, beton odporny na agresję chemiczną.

Nasz Partner dąży do tego, by najnowsze technologie w zakresie produkcji i kontroli jakości były jedną z najmocniejszych stron firmy. Do tego ciągle podnoszone kwalifikacje i wiedza techniczna, tak aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży. Firma Dro-Bet nieustannie pracuje nad poszerzaniem swojej oferty, wykorzystując różne technologie oraz poszerzając paletę swoich wyrobów. Firma dysponuje własnym laboratorium wyposażonym w najnowsze urządzenia do kontroli jakości kostki brukowej, innych produktów betonowych oraz surowców. W firmie wdrożona jest Zakładowa Kontrola Produkcji (system ZKP) gwarantująca uzyskanie materiałów budowlanych o najwyższej i niezmiennej jakości. Posiadany potencjał produkcyjny i nowoczesny tabor transportowo – sprzętowy gwarantuje odbiorcom sprawną obsługę logistyczną w zakresie zaopatrzenia w materiały budowlane. Dysponują specjalistycznymi zestawami samowyładowczymi do przewozu materiałów, pompo-gruszkami oraz betonomieszarkami.

👉 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Partnera na: www.dro-bet.eu oraz kontaktu:
📧 [email protected]
☎️ +48 52 397 86 24
📍 ul. Kościerska 23, 89-600 Chojnice.

Dro-Bet sp z oo dziękujemy za wsparcie i zaufanie! Witamy w Żółto-Biało-Czerwonej rodzinie!

Klub Biznesu MKS Chojniczanka 1930

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.