2-05-20
Gm. Czersk. Dzień Strażaka
GM. CZERSK. 229. rocznica
uchwalenia Konstytucji 3 Maja

W niedzielę 3 maja o godz. 8:45 w czerskim kościele odbędzie się uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny, Miasta i Gminy. Będą w niej uczestniczyć też lokalne władze - po nabożeństwie delegacja ma złożyć kwiaty pod pomnikiem przy ulicy Dworcowej w Czersku.

W niedzielę umieścimy również w portalu wizjalokalna.pl przemówienie burmistrza Przemysława Bieska-Talewskiego.

Z kolei w poniedziałek 4 maja druhowie zapraszają wszystkich członków (idą indywidualnie) oraz sympatyków, na Mszę Świętą z okazji DNIA STRAŻAKA, która odbędzie się w kościele p.w. Św. Marii Magdaleny w Czersku, o godzinie 18.00. Ze względu na panującą epidemię, w tym roku, nie planuje się uroczystego apelu na placu oraz tradycyjnej przejażdżki wozami bojowymi po ulicach Czerska.

Transmisje Mszy Świętych (wspomnianych wyżej oraz pozostałych, odprawianych w czerskiej świątyni) będą dostępne na kanale YouTube czerskiej parafii – TUTAJ

lub pod linkiem:
http://www.parafia-czersk.pl/kamera.htm

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.