Ogłoszenie
Atrakcyjne M3 (65.5 m2)
z działką 800 m2 i garażem
Oferuję do sprzedaży mieszkanie własnościowe (pełna własność) 3-pokojowe o powierzchni 65.5 m2 po generalnym całkowitym remoncie. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze, jednopiętrowego i jednoklatkowego czterorodzinnego budynku, położone w spokojnej okolicy w Rytlu-Nadleśnictwie, we wspólnocie mieszkaniowej.

Mieszkanie składa się z: pokój z balkonem o pow. 18,4 m2, pokój -dziecięcy 18,4 m2, pokój -sypialnia 7,8 m2, przedpokój 7,8 m2, kuchnia 9 m2, łazienka 2,9 m2 i osobnego WC 1 ,2 m2. Do mieszkania należy duża piwnica o pow. 17,45 m2, w której jest urządzona pralnia z suszarnią oraz garaż o pow. 17 m2. Dodatkowo w piwnicy jest indywidualne pomieszczenie gospodarcze o pow. 8,4 m2, strych 1/4 powierzchni oraz działka rekreacyjno-ogrodowa o pow. 800 m2 z altaną grillową i miejscem na ognisko. Działka jest uzbrojona w prąd i wodę.

Mieszkanie jest po gruntownym remoncie, na który się składa: nowe samodzielne własne ogrzewanie na pellet, kocioł DEFRO 5 klasy. Na całej powierzchni mieszkania jest położone ogrzewanie podłogowe, dodatkowo na osobnym pionie jest ogrzewanie C.O. (grzejniki) sterowane z panelu pokojowego. Kotłem można sterować poprzez aplikację ze smartfona, dodatkowo kocioł posiada ruszt awaryjny, który umożliwia palenie drewnem lub węglem. Instalacja wodno-kanalizacyjna całkowicie wymieniona. Instalacja elektryczna została położona w całości nowa, co jest potwierdzone protokołem odbioru, dodatkowo przystosowana do zasilania z agregatu.

W pomieszczeniu kuchennym jest osobne zasilanie płyty indukcyjnej. Na całym mieszkaniu są podwieszane i podświetlane sufity taśmami Led, w sypialni taśmy Led RGB. Wykończenie wnętrz tak jak na fotografiach tzn. w pokojach panele podłogowe, w pozostałej części gres. W pokoju balkonowym i kuchni położona jest cegła ozdobna biała, ściany i sufity pokryte gładzią i farbami ceramicznymi plamoodpornymi - anty formaldehyd.

Drzwi wewnętrzne i wejściowe po wymianie. Drzwi wejściowe antywłamaniowe GERDA SX10 Premium o wysokim współczynniku wygłuszania (47 dB). W mieszkaniu jest stałe łącze internetowe. Wszystkie okna są wyposażone w rolety wewnętrzne typu plisy. Całość jest wykończona na wysoki standard, niewymagające żadnego wkładu finansowego. Miesięczny koszt opłat stałych to 336 zł. Budynek mieszkalny jest po kompleksowej termomodernizacji i posiada nowe pokrycie dachowe. Na wykonany remont posiadam zdjęcia. Przy budynku jak też w obrębie znajdują się miejsca parkingowe. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Cena: 339 000 zł - do negocjacji

Tel. kontaktowy: 793 023 574

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.