31-03-20
Gm. Czersk. KOMUNIKAT
Bezpłatne dyżury psychologa

„Drodzy Państwo,

mając na uwadze wydarzenia ostatnich dni, a także obostrzenia, które uniemożliwiają Państwu osobiste kontakty, uruchomiliśmy dla Państwa telefoniczne, bezpłatne dyżury psychologa.

Zatem Ci wszyscy z Państwa, którzy korzystali wcześniej, bądź chcieliby skorzystać teraz z porady psychologa (odczuwają lęk, niepokój, czują się osamotnieni, potrzebują wsparcia), w oparciu o szeroko rozumianą profilaktykę, zapraszamy do kontaktu już od 1 kwietnia br., pod numerem telefonu: 509 879 853. Doświadczony psycholog, Pani Monika Stobiecka jest do Państwa dyspozycji w następujące  dni:

- poniedziałek, środa, czwartek w godzinach od 14.00 do 16.00

- wtorek i piątek w godzinach od 10.00 do 12.00. 

„Nie bój się zadawać pytań. Nie bój się prosić o pomoc, kiedy jej potrzebujesz (…) Proszenie o pomoc nie jest oznaką słabości, jest oznaką siły. Pokazuje, że masz odwagę przyznać się, gdy czegoś nie wiesz, i nauczyć się czegoś nowego.”
– B.Obama

Z wyrazami szacunku
Anna Bielawska-Jutrzenka
Dyrektor Miejsko-Gminnego
Ośrodka Pomocy Społecznej w Czersku”

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.