Ogłoszenie
„Czyste Powietrze” i „Czyste Powietrze Plus”.
Spotkanie informacyjne dla mieszkańców


Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Czersk na spotkanie informacyjne w czwartek - 1 grudnia - o godz. 10:00 w Centrum Informacji Turystycznej w Czersku (ul. Kościuszki 27A).

Program „Czyste Powietrze” skierowany jest do właścicieli/współwłaścicieli (osób fizycznych) jednorodzinnych budynków mieszkalnych oraz wydzielonego w budynku jednorodzinnym lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą. W zależności od dochodów, można otrzymać dofinansowanie w zakresie 30% - 90% poniesionych wydatków dotyczących m.in.: montażu nowego źródła ciepła, termomodernizacji oraz wymiany stolarki okiennej i drzwiowej.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu, podczas którego przedstawione zostaną założenia i warunki Programu, rodzaje przedsięwzięć, jak również sposób składania wniosków o dofinansowanie/płatność. Ponadto, przedstawiona zostanie różnica między programami: „Czyste Powietrze” i „Czyste Powietrze Plus”. Gminni doradcy odpowiedzą również na Państwa pytania.

Dodatkowo informujemy, że co tydzień w środki i czwartki (8:00-14:30) można uzyskać bezpłatną pomoc w Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym, który działa w Centrum Informacji Turystycznej (na parterze). Osobami upoważnionymi ze strony gminy do pomocy mieszkańcom w programie „Czyste Powietrze” są pracownicy Urzędu Miejskiego w Czersku: Weronika Czarnowska oraz Wojciech Witkowski. Numer telefonu do kontaktu w sprawie programu „Czyste Powietrze”: 605 632 015.

UM w Czersku

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.