24-11-22
Gm. Czersk. Naczelnik: Trzeba złożyć oficjalną reklamację
GM. CZERSK. Mieszkanka: Dużo miału w węglu z rządowego programu

Mieszkanka gminy Czersk sygnalizuje, że jest duża ilość miału w węglu, który kupiła w ZUK w ramach rządowego programu koordynowanego przez samorząd. Na zdjęciu poniżej jest ilość miału po przesianiu węgla (orzech) 1 tony.

Informuje, że miału jest pawie 10 wiader - może to być ok. 100 kg. Wyjaśnia, że przy takiej ilości węgla kupowanego wcześniej - komercyjnie, było go najwyżej 2 wiadra.

W związku z tym poinformowała o sprawie ZUK, gdzie powiedziano jej iż sygnał zostanie skierowany do czerskiego ratusza.

- Czy gmina Czersk ma wiedzę o tym jaka powinna być maksymalna ilość miału w 1 tonie węgla (orzech)? W jaki sposób sprawa mieszkanki zostanie rozpatrzona? - kierujemy pytania do czerskiego ratusza.

- Jeżeli ktoś ma uwagi do jakości węgla powinien złożyć oficjalną reklamację w tej sprawie do Wydziału Bezpieczeństwa i Środowiska w UM  w Czersku – informuje Wojciech Laska, naczelnik Wydziału Bezpieczeństwa i Środowiska w Urzędzie Miejskim w Czersku.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.