27-05-24
Czersk. ZDJĘCIA
GM. CZERSK. Mistrzostwa Polski w Tenisie Ziemnym Związku Stowarzyszeń Sportowych  „Sprawni - Razem”. Troje zawodników – 5 medali. GRATULACJE!

W dniach 24-27.05. 2024. troje zawodników Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „RAZEM” w Czersku: Natalia Babińska, Dorota Kostka i Kamil Wyskida (na zdjęciu powyżej) uczestniczyło w Słupsku w Mistrzostwach Polski w Tenisie Ziemnym Związku Stowarzyszeń Sportowych  „Sprawni - Razem”.

Na starcie turnieju stanęło prawie 40 zawodników z całej Polski. Nasi zawodnicy zaprezentowali się wspaniale. Tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Natalia (szósty raz z rzędu), Dorota zajęła drugie miejsce. Bardzo dobrze zaprezentował się również Kamil. W grze singlowej wywalczył, po bardzo dobrej grze, drugie miejsce. Również drugie miejsce zajął razem z zawodnikiem z Kruszwicy w deblu. Dziewczyny ograły wszystkie deble w kategorii open zdobywając złoto.
Zawodników do mistrzostw przygotował Jarosław Fidurski.