14-09-21
Gm. Czersk. Do 16 września
Można jeszcze się zgłaszać do akcji
„Jedno dziecko, jedno drzewo”


Na Wasze zgłoszenia czekamy do 16 września. Wspólnie z Nadleśnictwem Czersk będziemy sadzili drzewa 25 września w parku Borowiackim.

W tym roku odbędzie się już trzecia edycja akcji „Jedno dziecko, jedno drzewo”. Nadleśniczy Rafał Adamkowski i burmistrz Czerska Przemysław Biesek-Talewski znów zapraszają do wspólnego sadzenia drzew w parku Borowiackim.

Zapraszamy do niej rodziców z dziećmi z naszej gminy, które urodziły się w okresie od początku sierpnia 2020 do 16 września tego roku.

Żeby wziąć udział w akcji, trzeba wysłać do nas zgłoszenie na maila [email protected] W zgłoszeniu prosimy podawać imię i nazwisko dziecka, datę jego urodzenia oraz telefon kontaktowy do rodzica. Możecie zgłaszać się do 16 września.

Wspólne sadzenie drzew odbędzie się w sobotę 25 września o godzinie 10:00. Każda z rodzin otrzyma drzewko, które później będzie rosło wraz ze swoim małym patronem.

UM w Czersku

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.