21-09-22
Gm. Czersk. KOMUNIKAT
GM. CZERSK. Policjanci poszukują zaginionej dziewczyny

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach poszukają 16-letniej Dominiki Wałaszewskiej z m. Duże Wędowły (Sołęctwo Rytel) w gm. Czersk. Dziewczyna wczoraj (20.09) wyszła z domu do szkoły w Malachinie, do chwili obecnej nie wróciła do domu,  nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Poszukiwana ma około 160 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, ciemne długie włosy, okulary z czarnymi oprawkami. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną bluzę sportową z kapturem, jeansy koloru ciemnego, czarne buty sportowe.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu dziewczyny, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Chojnicach pod numerem telefonu 477436222, lub z najbliższą jednostką policji na nr alarmowy 112, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem [email protected]

Komenda Powiatowa Policji w Chojnicach

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.