31-12-20
Gm. Czersk. Nagrody można odbierać w GCK
GM. CZERSK. Rozstrzygnięcie konkursu Kolęd i Pastorałek „Chwała na wysokości, a pokój na ziemi...”

Gminne Centrum Kultury w Czersku było organizatorem grudniowego Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek „Chwała na wysokości, a pokój na ziemi...” pod Honorowym Patronatem Burmistrza Czerska Przemysława Bieska-Talewskiego.

22 grudnia 2020r. w placówce Gminnego Centrum Kultury w Czersku odbyły się obrady Jury w składzie: Julia Pruszak, Katarzyna Thiede i Iza Pruszak. W konkursie łącznie we wszystkich kategoriach wzięło udział 38 uczestników. Ku naszemu zaskoczeniu otrzymaliśmy zgłoszenia również od osób z poza naszej gminy.

Cieszymy się ogromnie, że nasz konkurs zyskał rozgłos zarówno w całym województwie pomorskim jak i w województwie zachodniopomorskim, małopolskim, dolnośląskim oraz śląskim. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem poziomu jaki został zaprezentowany przez solistów. Po długich i gorących obradach Jury udało się wyłonić laureatów oraz wyróżnić poszczególnych uczestników. Dla wszystkich solistów, którzy wzięli udział w konkursie zostały przyznane nagrody przygotowane przez Gminne Centrum Kultury w Czersku i Urząd Miasta w Czersku.

O wynikach uczestnicy zostali poinformowani drogą mailową. Nagrody można odbierać w placówce Gminnego Centrum Kultury w Czersku. Osoby, które nie będą miały możliwości odbioru osobistego proszone są o kontakt telefoniczny z sekretariatem 523984740. Wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

GCK Czersk

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.