7-01-20
Gm. Czersk. 15 stycznia
Spotkanie z przedstawicielami Urzędu Skarbowego

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz przedsiębiorców z gminy Czersk na  spotkanie z pracownikami Urzędu Skarbowego dotyczące najważniejszych i aktualnych zagadnień i zmian w 2020 roku.

W trakcie spotkania pracownicy instytucji chętnie odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania i wyjaśnią wątpliwości. W szczególności zostaną omówione ważne, a obowiązujące od początku roku 2020, zmiany w przepisach.

Spotkanie odbędzie się w środę 15 stycznia o godzinie 11.00, w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Czersku przy ulicy Starogardzkiej 42.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy i liczymy na Państwa niezawodne przybycie. To doskonała okazja, by skonsultować się z profesjonalistami, szczególnie teraz – na początku roku.

UM Czersk

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.