14-01-21
Gm. Czersk. KOMUNIKAT
Szczepienia przeciwko COVID-19.
Ważne numery telefonów


Każda gmina w ramach realizacji zadania własnego zapewni dowóz osób niepełnosprawnych oraz mających trudności w dostępie do punktu szczepień. Zadanie to będzie realizowane przy zaangażowaniu jednostek organizacyjnych ochotniczych straży pożarnych lub Państwowej Straży Pożarnej. Od 15 stycznia uruchomiona zostanie w samorządach infolinia koordynująca transport i pomoc mieszkańcom.

W gminie Czersk już została uruchomiona specjalna infolinia. Można dzwonić od poniedziałku do piątku  w godzinach od 7.15 – 15.15 do Centrum Usług Społecznych (wcześniej MGOPS) pod nr 52 398 47 65.

Koordynatorem akcji jest Naczelnik Wydziału Bezpieczeństwa i Środowiska w Urzędzie Miejskim w Czersku – Wojciech Laska 52 395 48 32.

Uwaga: aby zgłosić zapotrzebowanie na darmowy transport należy bezwzględnie zarejestrować się do szczepienia i posiadać ważne skierowanie (e-skierowanie). Rejestracji można dokonać poprzez infolinię 989 to numer bezpłatnej, całodobowej infolinii Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19.

UM Czersk

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.