25-06-25
Gmina Czersk. WYSTAWY MODELARSTWA KOLEJOWEGO

Krzysztof Szymański zajął II miejsce w konkursie modeli redukcyjnych


Pan Krzysztof Szymański z Klaskawy jest miłośnikiem modelarstwa kolejowego. Jego pierwsza wystawa odbyła się w Czersku, gdzie jak sam wspomina, w końcu po latach mógł wystawić swoją makietę i pokazać swój tabor. 

Sezon wystaw kolejowych został oficjalnie rozpoczęty wraz z wystawą w Mokrym koło Grudziądza w dniach 6-7 czerwca. Następnie, 13 i 14 czerwca Pan Krzysztof uczestniczył w II Fali Modelarskiej w Ustce, w której, w konkursie modeli redukcyjnych, jego wykonana własnoręcznie od podstaw lokomotywa zajęła II miejsce.

red, zdjęcia nadesłane





Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.