23-11-21
Gm. Karsin. Sesja Rady Gminy Karsin
GM. KARSIN. Apel mieszkańca do radnych

„Zwracam się z apelem do Przewodniczącego oraz Radnych Gminy Karsin. W porządku obrad na najbliższą sesję RG jest projekt uchwały nr 9 dotyczący włączenia w poczet dróg gminnych kilkunastu dróg. Podstawą prawną jest ustawa o drogach. W par. 1 ust.6 pkt znalazła się dz. Nr 367/17 w Karsinie. Otóż ta działka nie jest drogą, a użytkiem rolnym przeznaczonym w planie zagospodarowania przestrzennego pasem zieleni izolacyjnej. Więc przyjęcie tej uchwały w proponowanym kształcie będzie jawnym złamaniem prawa i nadużyciem władzy publicznej. W przypadku przyjęcia takiej uchwały będą zmuszony powiadomić odpowiednie organy.
Również starosta kościerski, który opiniował ten projekt uchwały został wprowadzony w błąd.
Bardzo chcę podziękować portalowi Wizjalokalna.pl,  gdyż tylko dzięki niemu miałem dostęp do projektów uchwał, co w innych gminach jest normalnością.

Wojciech Laska”


fot.nadesłane

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.