20-02-20
Czersk. Udało się pozyskać 275 tys. złotych dofinansowania
Gmina Czersk pozyskała dofinansowanie
na budowę muszli koncertowej

– Bardzo nam zależy na tym, żeby nasz park służył mieszkańcom coraz lepiej. Chcemy, żeby tętnił życiem, a takie inicjatywy ku temu właśnie prowadzą – mówi burmistrz Czerska Przemysław Biesek-Talewski.

Gmina Czersk otrzymała kolejne dofinansowanie na wzbogacenie oferty rekreacyjnej w Parku Borowiackim w Czersku. W ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020 udało się pozyskać 275 tys. złotych dofinansowania do budowy muszli koncertowej w projekcie pn. „Rozszerzenie oferty rekreacyjnej Parku Borowiackiego poprzez budowę muszli koncertowej – etap I”

Dofinansowanie jest na poziomie 50 procent. Całkowity koszt realizacji inwestycji szacowany jest na 550 tys. złotych, a zakończenie robót budowlano-montażowych planowane jest na III kw. 2021 roku.

Zdjęcie z lotu ptaka jest autorstwa Tomasza Włocha.

Urząd Miejski w Czersku

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.