26-02-20
Czersk. „Niezwykle utalentowany, sumienny, a przy tym skromny i waleczny”
Grzegorz Czapiewski - duma SP2 i całego
środowiska czerskiego szczypiorniaka

Społeczność SP2 w Czersku oraz całe środowisko czerskiego szczypiorniaka cieszy się niezmiernie z sukcesu absolwenta klasy sportowej - Grzegorza Czapiewskiego.

Grzegorz (18 l.) kolejny raz uczestniczy w zgrupowaniu najlepszych bramkarzy piłki ręcznej w Polsce  (Kielce ,24-26.02.),co może zaowocować powołaniem do Kadry Narodowej na stałe. Konsultacje prowadzi największy autorytet piłki ręcznej w kraju i na świecie Sławomir Szmal.

 - Wszyscy trzymamy kciuki za Grzesia, przede wszystkim dlatego, że ciężko pracował na swój sukces - mówi Piotr Fryca (pierwszy trener młodego sportowca, mieszkańca Malachina, w gm. Czersk). – Grześ jest niezwykle utalentowany, sumienny, a przy tym skromny i waleczny! Niejednokrotnie dzięki jego postawie drużyny, w których występował odnosiły sukcesy, jak choćby w ostatnim finale MP juniorów mł. , gdzie w doliczonym czasie gry obronił wszystkie rzuty karne(5).

Grzegorz obecnie jest zawodnikiem  Energa Wybrzeże Gdańsk, ale czynnie wspiera  miejscowy Handball Czersk.

(red)
Fot. nadesłaneGrzegorz Czapiewski.
 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.