7-12-18
Czersk. Anna Skórska wygrała konkurs na naczelnika wydziału
Grzegorz Zabrocki zostanie ponownie
sekretarzem gminy Czersk


Zakończył się nabór na stanowisko sekretarza gminy Czersk oraz naczelnika wydziału organizacyjno – prawnego czerskiego magistratu. Przypomnijmy, wpłynęły łącznie cztery oferty, po dwie na każdy konkurs.

Najwięcej punktów podczas rozmowy kwalifikacyjnej (konkurs - sekretarz gminy) zdobył Grzegorz Zabrocki i to on został wybrany na w/w stanowisko.

Grzegorz Zabrocki jest mieszkańcem Starej Kiszewy. Co ciekawe, przez pięć lat był już sekretarzem gminy Czersk. Burmistrz Przemysław Biesek – Talewski ma z nim podpisać umowę na początku stycznia 2019 roku, po ustaniu stosunku pracy z obecnym sekretarzem Tomaszem Stoltmannem.

W naborze na stanowisko naczelnika wydziału organizacyjno - prawnego najlepiej przed komisją rekrutacyjną wypadła Anna Skórska z Czerska. W tym przypadku włodarz chce podpisać umowę jak najszybciej, być może już w przyszłym tygodniu.  

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.