Artykuł reklamowy
HADM  Gramatowski w Elblągu
Premiera roku nowej Skody Octavii i dni otwarte

Premiera roku nowej Skody Octavii i dni otwarte w salonie HADM Gramatowski w Elblągu i Starogardzie Gdańskim w dniach 27.07 - 01.08  !

W dniach 27.07 - 01.08  (poniedziałek - sobota) organizowane będą dni otwarte, podczas których będzie można zapoznać się z nową Skodą Octavią dostępną już w naszym salonie HADM Gramatowski. Nie zwlekaj z wizytą i już dziś przyjdź do nas poznać nową Skodę w atrakcyjnych formach finansowania. Sprawdź Sam, jak wygląda i co oferuje Octavia IV generacji. Przetestuj ją na jeździe próbnej i poczuj nową definicję komfortu oraz technologii.Przyjdź do nas w dniach 27.07 – 01.08 zapoznać się z ofertami całej gamy aut marki Skoda przygotowanymi specjalnie na tą okazję.

Nowy model Octavii dzięki swojemu eleganckiemu wyglądowi przykuwa uwagę, odznacza się swą dynamiczną linią nadwozia, która zapewnia lepszą aerodynamikę. Wyróżnia ją również zachwycające wnętrze, które charakteryzuje się minimalistycznym designem. Wyjątkowe, wyposażone samochodu, wykonane z wysokiej klasy materiałów sprzyja komfortowi jazdy, a nad bezpieczeństwem kierowcy i pasażerów czuwają nowoczesne systemy bezpieczeństwa i asystenci jazdy. Nowa Skoda Octavia zachwyca swoim wyglądem, który wyróżnia ją już na pierwszy rzut oka.

Podczas trwania dni otwartych istnieje możliwość wygrania na weekend nowej Skody Octavii z pełnym bakiem. W celu zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi nagrody dopytaj sprzedawcę w dziale handlowym. Nie zwlekaj! Zapraszamy do naszych salonów HADM Gramatowski w dniach 27.07 - 01.08. i osobiście poznaj premierę roku!

HADM Gramatowski
Autoryzowany Dealer

Skoda i Citroen

ul. Warszawska 87

82-300 Elbląg
T: 55 235 24 57

Skoda i KIA
Rokocin 4G
82-300 Starogard Gd.
T:58 560 94 80

www.hadm.pl

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.