Ogłoszenie
I Edycja Konkursu “TECHNICZNE WAKACJE”
Zapraszamy do udziału!
Wygraj 10 000 zł!!

Czy słowo “kreatywność” coś ci mówi? Świetnie!
Niczego więcej nie potrzebujesz! Weź udział w I Edycji Konkursu “TECHNICZNE WAKACJE” na Najbardziej Innowacyjne i Praktyczne Wykorzystanie Taśm Przenośnikowo-produkcyjnych i Profili - zrób to sam lub w grupie trzyosobowej!


Nagroda główna to aż 10 000, 00 pln! Nie bój żaby - to, czym są taśmy przenośnikowe i profile zobaczysz na naszym profilu na Facebooku:
YongLi Poland Conveyor Belting.

Co trzeba zrobić? Po przeczytaniu regulaminu, wyślij do nas formularz zgłoszeniowy - oba te dokumenty są dostępne na naszym profilu.

Następnym krokiem jest wysłanie pracy konkursowej - przedstawiać ma ona Twój pomysł na najbardziej innowacyjne i praktyczne wykorzystanie taśm przenośnikowo-produkcyjnych i profili. Kolejny krok robimy my - Twoją pracę poddajemy ocenie specjalistów firmy Yong Li Sp. z.o.o.
Na co czekasz? Zajrzyj do nas! Termin rejestracji upływa 9 sierpnia!

Masz pytanie, a nie masz odpowiedzi? Napisz do nas!

e-mail: [email protected] 

Link do postu informacyjnego na Facebooku: TUTAJ


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.