29-09-20
Czersk. Mistrzostwa Województwa w Jesiennych Biegach Przełajowych Lębork 2020
I miejsce w klasyfikacji generalnej – sukces
naszych sportowców


23 września uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku i zawodnicy MUKS „RAZEM”– Patrycja Babińska, Emilia Pestka, Oliwia Ryczek, Anastazja Szkatuła, Sebastian Hinca, Mateusz Rekowski i Jan Janikowski uczestniczyli w Lęborku w Jesiennych Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych ZSS „SPRAWNI RAZEM”.

Udział całej ekipy zakończył się ogromnym sukcesem. Dziewczyny – Patrycja i Emilia, które zajęły odpowiednio miejsca I, II , wywalczyły II miejsce w klasyfikacji dziewcząt powyżej lat 16.
Dziewczyny do lat 16 Oliwia i debiutantka Anastazja zajęły miejsca II i III, dało to w klasyfikacji w tej kategorii również drugie miejsce. Najlepiej zaprezentowali się chłopcy starsi - Janek w kategorii chłopców starszych zajął I a Mateusz II miejsce co dało pierwsze miejsce w klasyfikacji chłopców starszych.
W kategorii  chłopców młodszych Sebastian w swoim debiucie był czwarty.

W klasyfikacji  generalnej,  nasi zawodnicy wywalczyli I miejsce.

(JF)


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.