24-01-18
Czersk. Burmistrz precyzuje podaną informację
Ilu kardiologów przyjmuje w czerskim SP ZOZ?

Nasza czytelniczka sygnalizuje, że informacja podana przez burmistrz Czerska mija się z prawdą. Chodzi o przyjmowanie kardiologa w czerskim SP ZOZ. Wyjaśnia, że chciała się zarejestrować do lekarza kardiologa w czerskim SP ZOZ, ale usłyszała, że nie ma już wolnych miejsc. Zapytała czy aby na pewno, bo przecież w ośrodku przyjmuje teraz dwóch kardiologów, zgodnie z tym co mówiła burmistrz Jolanta Fierek dla portalu wizjalokalna.pl (poniżej fragment wypowiedzi burmistrz sprzed kilkunastu dni).

Czytelniczka usłyszała od rejestratorki, że w ośrodku przyjmuje pacjentów jeden lekarz kardiolog. Poprosiliśmy więc włodarz Czerska  o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji.  

„(...) Mamy lekarzy kardiologów (dziś już dwóch), ginekologa, geriatrę, własną rehabilitację, pielęgniarki szkolne, a niebawem rozszerzymy naszą przychodnię - na złożony kilka dni temu wniosek dyrektora SP ZOZ - o poradnię zdrowia psychicznego dla dorosłych i dzieci, o poradnię logopedyczną, psychologiczną i o dzienny oddział ogólnopsychiatryczny. Pięknieje też sam budynek ośrodka w Czersku” – mówiła m.in. kilkanaście dni temu Jolanta Fierek, burmistrz Czerska.

Jolanta Fierek precyzując podaną wcześniej przez siebie informację wyjaśnia, że drugi lekarz kardiolog  z SP ZOZ jest w trakcie robienia specjalizacji  i wkrótce, również on będzie przyjmował pacjentów ośrodka zdrowia.

(red) 

 

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.