26-01-18
Czersk. `Z parkietu schodziliśmy tylko na poczęstunki`
Impreza karnawałowa

Wczoraj (25.01) Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Działających na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych zorganizowało dla uczestników czerskiego WTZ oraz członków stowarzyszenia imprezę karnawałową.

- Zabawa odbyła się w restauracji Q7 dzięki wielkiemu sercu właściciela pana Andrzeja Żalikowskiego, koszt jaki ponieśliśmy był symboliczny - za co bardzo serdecznie dziękujemy! Oprawą muzyczną imprezy zajął się w znakomity sposób DJ Oskar Ossowski , któremu także z serca składamy podziękowania za poświęcenie nam swojego czasu, zaangażowanie w prowadzenie imprezy nieodpłatnie, z potrzeby serca, by dać nam część siebie. Jesteśmy szczęśliwi, że mamy wokół tylu życzliwych ludzi gotowych nam bezinteresownie pomagać. Nasza zabawa była cudowna, z parkietu schodziliśmy tylko na poczęstunki. Imprezę rozpoczęliśmy uroczystym wspólnym obiadem. Chwile wczoraj wspólnie spędzone na długo pozostaną w naszej pamięci - podsumowuje Renata Breszka, kierownik czerskiego WTZ.

WTZ Czersk

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.