Komunikat

 

Impreza na Orientację BORUTA
już w sobotę w Śliwicach

 


Zapraszamy na IV Imprezę na Orientację BORUTA, która odbędzie się w najbliższą sobotę (15 września) w Śliwicach. Do wyboru będą cztery trasy: 


– Trasa Dębowa (ok. 20 km),

– Trasa Kasztanowa (ok. 15 km),

– Trasa Lipowa (ok. 10 km),

– Trasa Brzozowa (ok. 5 km).


Oficjalne rozpoczęcie imprezy będzie miało miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury w Śliwicach (ul. Dworcowa 39) o godz. 9:00. Tam też znajduje się baza zawodów. Na uczestników czekamy już od godz 7:30.


Darmowy autobus dla chętnych odjedzie o godz. 8:00 spod Liceum Ogólnokształcącego w Czersku (ul. Szkolna 3). Zapewniamy także powrót.


Na imprezę można zapisać się, wypełniając formularz zgłoszeniowy (https://drive.google.com/open?id=1V6ULAaw5bthoBc_jdtJ_WG-eiTnVPRMBjynUsG3h_3g

) lub wysyłając SMS-a pod numer 724 403 820, a także w bazie zawodów w dzień imprezy. Młodzież szkolna z gminy Czersk i gminy Śliwice otrzymuje 50-procentową zniżkę!

 


Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie imprezy dostępnym pod tym linkiem: https://drive.google.com/open?id=1dW31WHWSkUGL8Ref6H9BzY1W-cPiowr9.


Zapraszamy i do zobaczenia!

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.