10-09-19
Region. Zapisy
Impreza na Orientację BORUTA
już w ten weekend w Wierzchach


Zapraszamy na V Ogólnopolską Imprezę na Orientację BORUTA, która odbędzie się w najbliższy weekend (14–15 września) w Wierzchach (gmina Osie). Do wyboru siedem tras:

– Trasa Dębowa – piesza nocna (ok. 25 km),

– Trasa Jesionowa – piesza nocna (ok. 20 km),

– Trasa Kasztanowa – piesza dzienna (ok. 15 km),

– Trasa Lipowa – piesza dzienna (ok. 10 km),

– Trasa Bukowa – piesza dzienna (ok. 8 km),

– Trasa Brzozowa – piesza dzienna (ok. 6 km),

– Trasa Jodłowa – rowerowa dzienna (ok. 70 km).

Oficjalne rozpoczęcie imprezy będzie miało miejsce w Szkole Podstawowej w Wierzchach o godz. 9:00. Tam też znajduje się baza zawodów. Na uczestników czekamy od godz 8:00.

Na imprezę można zapisać się, wypełniając formularz zgłoszeniowy (https://drive.google.com/open?id=1ZwkvGt3ehOlET50JtFVFvIrniNGKfpwhrPAQ7pOwR_0) lub wysyłając SMS-a pod numer 724 403 820, a także w bazie zawodów w dzień imprezy. Uczniowie szkół podstawowych otrzymują 50–procentową zniżkę wpisowego.

Szczegółowe informacje można znaleźć w regulaminie imprezy dostępnym pod tym linkiem: https://drive.google.com/open?id=1ATWS-kwFDuFfCW2bEfJ03Xe8XElTFh5x.

Najświeższe informacje na temat imprezy można znaleźć na Facebooku: https://www.facebook.com/inoboruta/.

Zapraszamy i do zobaczenia!

OrganizatorzyMateriały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.