18-02-18
Powiat chojnicki. Zgłoszenia do 16 marca
Jarmark na chojnickim rynku. Będą jaja!

Znamy datę tegorocznego Jarmarku Wielkanocnego. Odbędzie się on 24 marca na Starym Rynku w Chojnicach. Zapowiadają się niezłe jaja. Oczywiście do jedzenia, bo jajo będzie bohaterem konkursu na najsmaczniejszą wielkanocną potrawę.


Ozdoby wielkanocne i wyroby rękodzielnicze, ale także artykuły spożywcze oraz wiele innych atrakcji będzie można znaleźć na jarmarku w Chojnicach.   |  fot. (m.n.)

Rywalizować będą regionalne koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia i szkoły. Jarmark rozpocznie się 24 marca o godz. 9.00 i potrwa do ok. 17.00.

- Zapraszamy do zaprezentowania swojej twórczości oraz wystawienia stoiska handlowego podczas tej imprezy z artykułami nawiązującymi do tradycji wielkanocnych. Chęć uczestnictwa prosimy zgłaszać do 16 marca – informują w Promocji Regionu Chojnickiego.

Podajemy kontakt: tel. 52 397 05 97 lub e-mail: [email protected]

(olo)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.