22-03-19
Powiat chojnicki. Zgłoszenia do 5 kwietnia
Jarmark Wielkanocny

Promocja Regionu Chojnickiego zaprasza wystawców do wzięcia udziału w Jarmarku Wielkanocnym który odbędzie się 13 kwietnia na Rynku w Chojnicach, w godzinach od 9:00 do 17:00.


Ozdoby wielkanocne i wyroby rękodzielnicze, ale także artykuły spożywcze oraz wiele innych atrakcji będzie można znaleźć na jarmarku w Chojnicach.   |  fot. arch.

W ramach Jarmarku odbędzie się konkurs na najsmaczniejszą potrawę wielkanocną - tematem przewodnim jest ryba. Podczas konkursu współzawodniczyć będą ze sobą regionalne koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia i szkoły.

Zapraszamy Państwa do zaprezentowania swojej twórczości oraz wystawienia stoiska handlowego podczas tej imprezy z artykułami nawiązującymi do tradycji wielkanocnych. Chęć uczestnictwa prosimy zgłaszać do 05.04. br.

Promocja Regionu Chojnickiego

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.